Як стати членом УкрЯТ

Українське ядерне товариство – незалежна громадська організація, яка налічує в своїх близько 3000 індивідуальних членів.

Чому я хочу вступити в Українське ядерне товариство?

  • Усвідомлюю виняткову корисність ядерної енергетики і безальтернативність її розвитку для енергетики і економіки України.
  • Вважаю проблеми безпеки і екології атомних електростанцій найважливішими.
  • Маю намір публікувати свої наукові праці у виданнях УкрЯТ.
  • Хочу брати участь в роботі конференцій, круглих столів та семінарів УкрЯТ, спілкуватися з фахівцями, колегами по професії.
  • Хочу знайти однодумців в атомній галузі.

Як вступити в Українське ядерне товариство?

Кожному бажаючому вступити в члени УкрЯТ перш за все необхідноознайомитися з Статутом Товариства (Статут), а потім направити на електронну адресу Секретаріату УкрЯТ або відокремленого підрозділу УкрЯТ заповнену реєстраційну форму. Завантажити реєстраційну форму можна за посиланням.

Заповнити реєстраційну форму також можна онлайн (натисніть сюди щоб заповнити форму).

Після заповнення форми і сплати членського внеску Ви стаєте членом Українського ядерного товариства.

Мінімальний розмір індивідуального річного внеску для всіх членів УкрЯТ становить не менше 10 грн на місяць або 120 грн на рік.

Розміри індивідуальних членських внесків визначаються Конференцією УкрЯТ.

Грошові кошти Товариства використовуються на виконання статутних завдань, в тому числі на організацію конференцій, форумів, семінарів, на видавничі цілі, науково-технічну діяльність, підвищення кваліфікації членів УкрЯТ, а також на інші цілі, передбачені Статутом Товариства.