Анонс-огляд конференцій з атомної енергетики на 2023 рік

Світовий ядерний паливний цикл 2023

18-20 квітня, Гаага, Нідерланди

Світовий ядерний паливний цикл (WNFC) — міжнародний форум найвищого рівня, організований Інститутом ядерної енергії та Всесвітньою ядерною асоціацією.

Конференція надає компаніям найновішу інформацію про комерційний ядерний паливний цикл, зосереджуючись на підвищенні економічної конкурентоспроможності ядерної енергетики. Провідні експерти галузі нададуть інформацію та ідеї, які допоможуть вам і вашій компанії успішно орієнтуватися на складному та мінливому ринку палива. WNFC також надає багато можливостей для спілкування з керівниками галузі високого рівня.

Додаткова інформація: https://www.wnfc-event.com/website/21771/ 

Всесвітній ядерний симпозіум 2023

6-8 вересня 2023 р., Лондон, Великобританія

Провідні лідери ядерної промисловості, експерти та керівники зберуться разом у Лондоні, Великобританія, щоб поділитися інформацією та досвідом, який піднесе ядерну енергетику як ключовий фактор переходу до чистого та сталого світу.

Додаткова інформація: https://wna-symposium.pathable.eu/

Європейська конференція дослідницького реактора

16-20 квітня 2023 р. Антверпен, Бельгія

Програма конференції буде зосереджена на серії пленарних засідань, присвячених останнім світовим розробкам у сфері технології дослідницького реактора та управління ним.

Цього року також буде продовжено дискусію щодо майбутнього постачання медичних ізотопів. В програмі передбачаються технічні візити до SCK CEN: Бельгійського центру ядерних досліджень.

Додаткова інформація: https://www.euronuclear.org/european-research-reactor-conference-2023-rrfm/#About

NUTECH 2023

20-22 вересня, Краків, Польща

NUTECH – це періодична конференція, яка організовується кожні 3 роки у співпраці між Науково-технічним університетом AGH у Кракові, Інститутом хімії та ядерних технологій у Варшаві, Польським ядерним товариством (товариство-член ENS) і Польським хімічним товариством.

Конференція є міжнародною платформою, де вчені з усього світу діляться досвідом, пов’язаним із останніми розробками в ядерних дослідженнях та їх впровадженням.

Додаткова інформація: https://www.euronuclear.org/project/nutech-2023-20-22-september-krakow/

Генеральна конференція МАГАТЕ 2023

25 – 29 вересня, Відень, Австрія

Генеральна конференція, що складається з представників держав-членів МАГАТЕ, збирається на чергову щорічну, щоб розглянути та затвердити бюджет МАГАТЕ та прийняти рішення з інших питань, поставлених Радою керуючих, Генеральним директором і державами-членами.

Додаткова інформація: https://www.iaea.org/about/governance/general-conference