Форум зібрав близько пів сотні молодих фахівців, науковців та студентів із понад двадцяти організацій. Протягом чотирьох насичених днів молодь навчалася командній взаємодії, обмінювалася досвідом та шукала інноваційні рішення для актуальних викликів атомної енергетики.
Голова відокремленого підрозділу УкрЯТ взяла участь у міжнародному заході у межах Ініціативи «Жінки у ядерній безпеці»
Подія об’єднала лідерів молодіжного руху, провідних фахівців енергетичної галузі та представників профільних інституцій з метою координації спільних зусиль щодо розвитку кадрового потенціалу, захисту прав молодих працівників та підвищення привабливості ядерної професії в умовах сучасних викликів
Українське ядерне товариство спільно з АТ «НАЕК «Енергоатом» та ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної і радіаційної безпеки» (ДНТЦ ЯРБ) стали співорганізаторами спеціалізованої секції № 8 «Міцність матеріалів та елементів конструкцій обладнання АЕС».
Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу концепт-дизайну «Атомний об’єкт 2100. Спроєктуй енергетику майбутнього», організований Відокремленим підрозділом ГО «Українське ядерне товариство» у місті Дніпро
Українське ядерне товариство спільно з ТОВ «ІПП Центр» провели науково-технічну конференцію «Інжиніринг. Наука. Безпека: 30 років розвитку технологій для надійного функціонування ядерної енергетики»
16 травня в офісі Енергоатома відбувся фінальний етап всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та математики «Реактор Знань», започаткованої АТ «НАЕК «Енергоатом», ГО «Українське ядерне товариство» та профспілковою організацією Енергоатома.
ГО «Українське ядерне товариство» офіційно закріпило наміри про стратегічну співпрацю, підписавши тристоронній Меморандум із Дніпропетровською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування та Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини.
У місті Дніпро відбувся круглий стіл на тему: «Перспективна роль Дніпропетровської області у розвитку атомної енергетики в Україні», організований Українським ядерним товариством та Дніпропетровською обласною радою за підтримки НАЕК «Енергоатом», Дніпропетровської асоціації органів місцевого самоврядування, Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини та асоціації «Український ядерний форум».
Вперше на майданчику Південноукраїнської АЕС відбувся просвітницький захід створений для дівчат – Форум ПАЕС “Лідерки майбутнього”. До участі у заході були запрошені учениці 9-10 класів ліцеїв міста Південноукраїнська.