31 Серпня 2022

Відбувся конкурс патріотичного малюнку «Україна очима дітей атомників»

Протягом липня-серпня 2022 року в Южноукраїнську відбувся конкурс патріотичного малюнку «Україна очима дітей атомників», метою якого стала підтримка молоді у нелегкий час, що переживають зараз українські діти, сприяння особистому та творчому розвитку юнаків та дівчат, формуванню патріотизму та національної свідомості, а також єдності щодо українських цінностей та заохочення молоді до подальшого вивчення української історії, традицій та культури.

Одним із завдань конкурсу стало й утвердження позитивної думки серед громадськості щодо мирного використання ядерної енергії. Адже в Україні, як у державі із високорозвиненою атомною енергетикою, безпека населення та громадян завжди була основоположним принципом роботи атомних електростанцій та кожного підприємства галузі, і діти атомників не з чуток знають про важливість професії їхніх батьків та високу відповідальність, що лежить на їхніх плечах.

У конкурсі, організованому ВП ГО Українське ядерне товариство у місті Южноукраїнськ, були представлені роботи 46 учасників, у яких юні митці не стільки змагалися у художній майстерності, скільки висловили свої почуття до України саме через творчість, зобразили свої думки та мрії, зокрема і про Перемогу України у війні проти загарбників.

Всі учасники конкурсу отримали пам’ятні подарунки та призи від Українського ядерного товариства та взяли участь у невеликому святі від аніматорів заходу.

Вітаємо переможців та запрошуємо до участі у наступних заходах ГО «УкрЯТ» та його відокремлених підрозділів.