10 Травня 2023

Програма стипендій імені Марії Склодовської-Кюрі оголошує новий набір заявок

Програма стипендій імені Марії Склодовської-Кюрі (MSCFP) оголошує новий набір заявок на отримання стипендій для магістерських програм за сприяння МАГАТЕ, а також подальшого стажування в Агентстві, його партнерських організаціях та підприємствах ядерної галузі.

Програма MSCFP спрямована на те, щоб надихнути та заохотити молодих жінок продовжувати кар’єру в ядерній сфері, надаючи високомотивованим студенткам стипендії для магістерських програм і можливість проходити стажування.

Стипендії призначаються щорічно понад 100 студенткам залежно від наявності коштів. При відборі студентів враховується географічна різноманітність та галузь навчання на додаток до вимог до участі та інших критеріїв.

Відібрані студенти отримують до 20 000 євро на оплату навчання за магістерською програмою та до 20 000 євро на проживання. Після завершення навчання студенти також мають можливість пройти стажування протягом 12 місяців в МАГАТЕ, його партнерських організаціях або промисловості. Крім того, студентам надається можливість відвідувати та брати участь у різноманітних освітніх, професійних та мережевих заходах.

З моменту запуску в 2020 році MSCFP отримав 1563 заявки, відібравши 360 студентів зі 110 національностей, які навчаються в 65 країнах світу. До кінця 2022 року 100 студентів уже завершили свою магістерську програму за підтримки MSCFP, розпочали стажування за сприяння МАГАТЕ або отримали ступінь доктора філософії чи працевлаштувалися у ядерній галузі. Передбачається, що програма буде розширюватися з кожним роком, щоб забезпечити більшій кількості жінок можливість здобути вищу освіту в ядерній галузі.

Прийом заявок на отримання стипендії: середина липня 2023 року – кінець вересня 2023 року.

Щоб дізнатися більше про програму та вимоги до участі, будь ласка, перейдіть за посиланням: Програма стипендій МАГАТЕ Марії Склодовської-Кюрі |  IAEA Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme | IAEA 

та Інформація для заявників – Information for applicants | IAEA.

Студенти Програми стипендій Марії Склодовської-Кюрі | МАГАТЕ –

Meet the Marie Sklodowska-Curie Fellowship Programme students | IAEA