12 Квітня 2023

Відбулася звітно-виборна конференція ВП ГО “Українське ядерне товариство” у м. Нетішин

Статутом Українського ядерного товариства передбачено, що такий захід проводиться кожні два роки. Отож, голова підрозділу Володимир Цибульський (ЦТАВ ВП ХАЕС) ознайомив делегатів конференції зі звітом про роботу УкрЯТ за 2021 та 2022 роки.

Попри зовнішні чинники організації вдалося організувати низку наукових та освітніх заходів. Додався новий напрям діяльності – волонтерство.

Серед успішно реалізованих нетішинським відділенням заходів – міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики». Участь у заході взяли понад 50 науковців та представників підприємств ядерної галузі.

Значну увагу члени УкрЯТ приділяють профорієнтаційній діяльності. З цією метою започатковано та реалізовується проєкт «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС», щороку проводиться конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ» серед старшокласників.

Свою патріотичну позицію члени Українського ядерного товариства висловили у перші дні повномасштабного вторгнення. Атомники підготували звернення до МАГАТЕ та ВАО АЕС щодо безпеки АЕС у зв’язку з воєнними діями проти України. Була налагоджена співпраця з Американським та Європейським ядерними товариствами для допомоги Україні. З допомогою партнерів члени УкрЯТ підтримали атомників у перші дні воєнних дій, налагодили співпрацю із волонтерами для допомоги захисникам.

Делегати визнали роботу ВП УкрЯТ у м. Нетішин задовільною та підтримали кандидатуру Володимира Цибульського як голови осередку організації.