13 Березня 2023

Українське ядерне товариство та ДП “НАЕК “Енергоатом” оголошують Всеукраїнський конкурс рефератів “Ядерна енергія і світ” 2023 року

Метою конкурсу є залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику; підтримка обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі; сприяння проведенню ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії в енергетиці.

Співорганізатори: Громадська організація «Українське ядерне товариство» та Державне підприємство «НАЕК «Енергоатом»  за участю та підтримки профільних закладів вищої освіти, українських АЕС та підприємств ядерної і суміжних галузей.

Партнер конкурсу: Група компаній Energy Safety Group.

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап (відбірковий) проводиться до 31 травня 2023 року.

Фінал конкурсу – вересень – жовтень 2023 року. 

Організаційні заходи І етапу запрошуються здійснювати в містах-супутниках українських АЕС – ВП АЕС та ВП АРС; Також до участі у організації та проведенні конкурсу запрошуються: в населених пунктах Іванківської селищної територіальної громади – Відділ освіти Іванківської селищної ради; заклади вищої освіти – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка», Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Вінницький національний технічний університет, Національний університет «Одеська політехніка», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський енергетичний коледж та інші заклади освіти України, а також інші підприємства ядерної галузі.

Учасники, які пройшли відбірковий етап, візьмуть участь фіналі конкурсу – захисті робіт у дистанційному форматі або у очному форматі в м. Київ.

Для участі у фіналі конкурсу організатори І (відбіркового) етапу направляють по три кращі роботи до оргкомітету конкурсу. На II етапі (фінал) за результатом розгляду та оцінки робіт рішенням журі визначаються переможці. Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця та додаткове заохочення, отримують цінні призи.

Подати заявку на участь в конкурсі можна до 30 квітня 2023 року за посиланням:

https://bit.ly/3mvcBzb

Детальніше з умовами конкурсу та вимогами до рефератів можна ознайомитися у Положенні про конкурс за посиланням: 

https://bit.ly/400qPGP

Контакти для довідок щодо участі в конкурсі:
ukrnscontest@gmail.com
+380504404419

З інформацією про конкурси у попередні роки можна ознайомитися за посиланнями:

https://bit.ly/3ZKbxWP

https://bit.ly/3TdVQVF

https://bit.ly/3ZOprr1