8 Квітня 2023

Триває освітній проєкт «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС» від Хмельницька АЕС та ВП ГО «УкрЯТ» в м. Нетішин

Фахівці відділу роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької завітали у Нетішинський професійний ліцей з освітнім проєктом «Віртуальна екскурсія по Хмельницькій АЕС».

Вже традиційним на початку заходу стало онлайн спілкування генерального директора ВП ХАЕС Андрія Козюри зі здобувачами освіти у форматі питання-відповідь.

Ліцеїсти мали змогу не тільки ознайомитися з принципами роботи та технологічними процесами ХАЕС, а й взяти участь у цікавих вікторинах та отримати подарунки за активність від Українського ядерного товариства та Хмельницької АЕС.

На заході також були присутні заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь та голова ВП ГО “УкрЯТ” в м. Нетішин Володимир Цибульський, які із задоволенням відповідали на запитання учнів та заохочували до участі в освітніх проєктах ХАЕС.

Натомість представники ліцею організували екскурсію в навчально-практичний центр професії «Електрогазозварник», навчальну лабораторію професії «Кухар. Офіціант», учнівське СТО професії «Слюсар з ремонту транспортних засобів. Водій категорії С» та майстерні професій «Електромонтер» і «Швачка. Кравець».

Наразі на атомних станціях нашої держави, зокрема на Хмельницькій АЕС, є потреба у робітничих професіях. Саме таких спеціалістів готують професійно-технічні освітні заклади України.

Джерело: Хмельницька АЕС