14 Жовтня 2022

Українське ядерне товариство вітає з Днем Захисників і Захисниць України

Українське ядерне товариство вітає з Днем Захисників і Захисниць України, з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Сьогодні віддаємо шану усім мужнім героям, які самовіддано відстоюють незалежність України, її територіальну цілісність та кордони, захищають національну ідентичність українців, цінності справедливості, демократії і свободи, що завжди були основою української державності.

Тисячі наших співвітчизників на фронтах протистоять агресії російських загарбників. Для багатьох з нас це найрідніші люди – сини і дочки, батьки й матері, брати і сестри, близькі по духу та крові. Щодня ми подумки з ними у цій боротьбі. Щодня ми робимо усе можливе, щоб разом з ними наближати перемогу у війні із країною-агресором.:

Тепер серед захисників України і багато цивільних людей – медиків, рятувальників, волонтерів, підприємців, енергетиків та мільйони простих громадян, які мужньо стають на охорону нашої держави у різних сферах діяльності та у своєму повсякденному житті.

Ми від усього серця бажаємо усім Захисникам і Захисницям нашої рідної землі та кожному українцю, який бореться за долю своєї Батьківщини, сил та витримки у цей складний час, здоров’я та наснаги, взаєморозуміння й підтримки та непохитної віри у нашу близьку Перемогу!

Слава нашим Захисникам і Захисницям! Слава Україні!