28 Червня 2022

Українське ядерне товариство вітає усіх з Днем Конституції України!

В цей день було ухвалено Основний Закон нашої держави, який вже протягом 26 років забезпечує основи державного правопорядку та гарантує права й свободи людини і громадянина для кожного з нас, незважаючи на національність чи віросповідання, територію проживання, соціальний статус чи політичні переконання.

Першочерговими правами, закріпленими в українській Конституції, є право людини на життя, здоров’я, честь і гідність, право на свободу й особисту недоторканість. На жаль, сьогодні ці права та свободи під великою загрозою або ж цинічно порушені для мільйонів наших співвітчизників.

російські агресори та окупанти, які свавільно вторглися на нашу землю, намагаються жорстоко нищити цінності, притаманні усьому цивілізованому світу, але недоступні для них самих – готових служити або існувати в тоталітарній державі – ідеали демократії й справедливості, рівності та верховенства права, і найголовніше – недопустимості посягання на людське життя та свободу.

Сьогодні українці самовіддано захищають свою незалежність. І ми єдині у своєму прагненні – якнайшвидше відновити свою територію та спокійне і мирне життя у власній державі.

Ми щиро віримо, що боротьба українців з невіглаством рашистської системи завершиться нашою перемогою. Віримо й у те, що наш Основний Закон, Конституція України, завжди буде тим орієнтиром, що вказуватиме нам шлях до подальшого розвитку у демократичному європейському просторі.

Слава Україні!