13 Листопада 2022

Українське ядерне товариство відновлює проведення Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» – 2022

Громадська організація «Українське ядерне товариство» за участю профільних закладів вищої освіти та українських АЕС щороку організовує і проводить Всеукраїнський конкурс «Ядерна енергія і світ».

У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України та введенням з 24 лютого 2022 року Указом Президента України № 64/2022 воєнного стану в Україні організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ» 2022 року було призупинено.

За пітримки ВП АЕС, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Вінницького національного технічного університету ГО “УкрЯТ” оголошує про відновлення роботи з організації й проведення конкурсу та запрошує учнівську молодь взяти участь у Всеукраїнському конкурсі рефератів «Ядерна енергія і світ» – 2022.

____________________

Конкурс має на меті забезпечити:

• залучення школярів і молоді до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику, ядерну фізику;

• підтримку обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі;

• сприяння проведенню ефективної профорієнтаційної роботи зі школярами щодо вибору професії в енергетиці.

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

____________________

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап (відбірковий) проводиться до 25 грудня 2022 року в містах-супутниках українських АЕС, а також у м. Львів, м. Вінниця та м. Київ.

Організаційні заходи І етапу запрошуються здійснювати:

• у містах-супутниках українських АЕС – ВП АЕС;

• у м. Львів – Національний університет «Львівська політехніка»;

• у м. Вінниця – Вінницький національний технічний університет.

• у Києві I етап проводиться шляхом загального відбору робіт по Україні.

Роботи, які пройшли відбірковий етап у вищезазначених містах, а також для участі у загальному відборі по Україні направляються в електронному вигляді за адресою – ukrnscontest@gmail.com

ІІ етап (фінал) проводиться у січні-лютому 2023 року. Для участі у фіналі конкурсу організатори І (відбіркового) етапу до 28 грудня 2022 року направляють три кращі роботи до секретаріату ГО “УкрЯТ”. На II етапі (фінал) за результатом розгляду та оцінки робіт рішенням журі визначаються переможці. Переможці, які вибороли І, ІІ, ІІІ місця та додаткове заохочення, отримують цінні призи.

Детальні умови конкурсу викладено у Положенні про конкурс.

 ____________________

Контакти координатора проекту: Христина Лилак, (095) 308 46 86; (050) 440 44 19