24 Серпня 2022

Привітання з Днем Незалежності України

Українське ядерне товариство вітає з Днем Незалежності України!

Цього Дня ми завжди згадуємо героїчні подвиги наших предків, які протягом століть виборювали власну Державу. Багато хто з них поклав на ваги боротьби за Україну найдорожче – своє життя. Дякуючи їм, ми реалізували право української нації на самовизначення, маємо можливість розбудовувати Державу, за допомогою принципів демократії визначаємо власне сьогодення та майбутнє.

Сьогодні боротьба продовжується, і вже тисячі наших сучасників стали героями, а на вагах – мільйони життів українців, на які, як і на Незалежну Україну, вкотре посягнули російські загарбники. Не досягнувши мети у численних спробах знищення Української держави притаманними їм підступними методами, тепер вже повномасштабною війною вони намагаються зруйнувати все набуте Україною протягом 30 років своєї Незалежності, прагнуть розчавити волелюбність та свободу українців.

Та незмінними лишаються й риси, споконвіку притаманні українцям – вміння давати гідну відсіч ворогам, незламний дух та міцна віра у справедливість.

Дякуємо усім, хто захищає нашу Незалежність на кожному напрямі, у кожній сфері, потужними зусиллями та щоденною кропіткою працею, адже вони є частиною великої справи – нашої Перемоги!

Окрема подяка та слова підтримки запорізьким атомникам, які в жахливих умовах окупації, щоденного морального та фізичного тиску, продовжують разом з колегами забезпечувати для України енергетичну безпеку і незалежність. Щиро віримо, що вже найближчим часом усі окуповані території України будуть звільнені нашими захисниками і наші колеги зможуть повернутися до мирного життя та праці.

Бажаємо усім українцям витримки та єдності у важкий час війни, стійкості та мужності воїнам у запеклій боротьбі за нашу землю, віри усім у відновлення територіальної цілісності та суверенітету України та у нашу найшвидшу Перемогу!