21 Грудня 2021

Вітаємо з Днем енергетика!

Українське ядерне товариство щиро вітає всю енергетичну спільноту з Днем енергетика!

Сьогодні професійне свято для кожного, хто своєю щоденною працею забезпечує нас цінними ресурсом – енергією, що робить життя кожного комфортним, що живить наші підприємства та виробництва, що несе тепло і світло в оселі та офіси, що створює затишок та добробут в мільйонах домівок.

Енергетики – тисячі висококласних фахівців, які прийшли у галузь за покликом душі, щодня виконують свою непросту роботу та завжди залишаються справжніми патріотами своєї справи.

Серед них і українські атомники – понад 34 тисячі фахівців, які працюють для виробництва електроенергії на атомних електростанціях, гарантуючи надійність постачання понад половини усієї електричної енергії для України, та ще десятки тисяч тих, хто розвиває ядерну науку й технології, хто виконує ремонти та обслуговування обладнання АЕС, хто забезпечує безпеку ядерних енергетичних об’єктів.

Завдяки кільком поколінням українських атомників нашій державі є чим пишатися: ми один із найбільших в світі виробників чистої та безпечної енергії, що генерується на атомних електростанціях, українська атомна галузь протягом десятиліть є однією з найбезпечніших у світі, ми зберігаємо свою енергетичну безпеку й незалежність та не боїмося ставити перед собою нові амбітні завдання – завжди бути в авангарді інноваційного розвитку високотехнологічної атомної галузі.

Пишаємося українськими атомниками та щиро впевнені, що атомна галузь буде не лише незамінною основою української енергетики, але й рушійною силою розвитку енергетичного сектору, зростання економіки та розбудови держави.

Від усього серця бажаємо усім, хто причетний до атомно-енергетичної галузі, міцного здоров’я, щастя, добра та невичерпної наснаги у вашій важливій та відповідальній роботі.