17 Жовтня 2021

Вітання ДП “НАЕК “Енергоатом” із 25-річним ювілеєм!

Українське ядерне товариство щиро вітає Національну атомну енергогенеруючу компанію «Енергоатом» з 25-річним ювілеєм!

Провідний виробник якісної, безпечної й екологічно чистої електроенергії, найпотужніше підприємство української промисловості, один із найбільших роботодавців та наповнювачів бюджету в державі – Компанія «Енергоатом» вже чверть століття забезпечує енергетичну стабільність і незалежність України та гідно представляє Україну на світовій ядерній арені.

Взявши на себе консолідуючі функції в галузі, піклуючись про збереження стабільності в колективах АЕС, працюючи задля створення конструктивного діалогу атомників із суспільством та владою, Енергоатом став справжнім флагманом атомно-промислового комплексу України, його рушійною силою та основою.

25 років – це рубіж, який Компанія переходить зі значними досягненнями і здобутками: за роки роботи Енергоатома було побудовано два нових енергоблоки, два сховища відпрацьованого ядерного палива, успішно продовжено термін експлуатації 12 енергоблоків, на фініші реалізація унікальної Комплексної програми з підвищення безпеки АЕС, 6 з 15 енергоблоків українських АЕС експлуатують паливо альтернативного виробника.

Сьогоднішні досягнення атомників – це основа для майбутнього розвитку та зміцнення української енергетики. Та попереду багато великих грандіозних проектів, покликаних зберегти провідне місце атомної галузі в економіці України: зведення нових енергоблоків АЕС, впровадження новітніх технологій, реалізація перспективних інноваційних проектів. І це лише частина планів на найближче майбутнє.

Робота Енергоатома протягом цих 25 років є приводом для справжньої гордості, і ми впенені, що не лише сьогодні. Віримо, що майбутні покоління українських атомників, які працюватимуть в Компанії, будуть щиро вдячні за грандіозні напрацювання та намічені перетворення, які дозволять зберегти для України потужну атомну галузь.

Щиро бажаємо Енергоатому подальшої стабільної роботи та успіхів у реалізації амбітних планів, а колективу Команії – добробуту та злагоди!