3 Листопада 2021

УВАГА! Дату проведення ХVI Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та фахівців «Проблеми сучасної ядерної енергетики» ПЕРЕНЕСЕНО

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації та зростанням кількості хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 в більшості регіонів України, з метою дотримання карантинних норм, організаційним комітетом було прийнято рішення скасувати проведення науково-технічної конференції «Проблеми сучасної ядерної енергетики» в заплановані дати 17 – 19 листопада 2021 та перенести її проведення на квітень 2022 року.

Усвідомлюючи важливість збереження здоров’я учасників та необхідність мінімізації ризиків інфікування, ми йдемо на цей вимушений крок та просимо всіх учасників з розумінням поставитись до ситуації, що склалася.

ПРО ОНОВЛЕНІ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ БУДЕ ПОІНФОРМОВАНО ДОДАТКОВО.

Нагадуємо, що до участі у конференції запрошено представників молоді профільних закладів вищої освіти, наукових установ та підприємств атомної енергетики України. Організаторами заходу виступають Українське ядерне товариство, Харківський Національний Університет імені В.Н. Каразіна та Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут».

В рамках конференції заплановано обговорення тенденцій та перспектив розвитку атомної енергетики України і світу, в тому числі питання розвитку ядерно-енергетичного комплексу, матеріалів для ядерної енергетики та новітніх досліджень, проблематики підвищення рівня безпеки та ефективності експлуатації АЕС, подовження терміну експлуатації енергоблоків і управління старінням обладнання АЕС, питань ядерної, радіаційної й екологічної безпеки при поводженні з РАВ та ВЯП та інші. За результатами конференції буде підготовлено збірку доповідей учасників.

Регламент підготовки й проведення конференції, що було заплановане у листопаді:

  • до 24 вересня 2021 р. – подання заявок на участь у роботі конференції та надання назв доповідей;
  • до 15 жовтня 2021 р. – отримання Оргкомітетом тез доповідей;
  • 17 листопада 2021 р.– реєстрація учасників, відкриття, 1-а сесія;
  • 18 листопада 2021 р.– 2-а сесія конференції;
  • 19 листопада 2021 р.– 3-а сесія, закриття конференції.

Робочі мови конференції українська, англійська, російська.

Електронна адреса для подання заявокpmne2016@ukr.net.

Бланк заявки можна завантажити за посиланням.

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до організаційного комітету.

Правила оформлення доповідей та контакти організаційного комітету можна завантажити за посиланням.

З інформацією про результати попередньої конференції можна ознайомитися тут.