29 Грудня 2021

Українське ядерне товариство вітає усіх з новорічними святами!

Українське ядерне товариство вітає з Новим 2022 роком та світлим Різдвом!

Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до роботи найбільшої громадської ядерної організації України у 2021 році, хто підтримував наші ініціативи та проекти, хто докладав щоденних зусиль для розвитку ядерної галузі України.

Окрема подяка кожному члену нашої організації – а це понад 3000 фахівців атомної енергетики та суміжних галузей, науковців, освітян, експертів, які представляють ГО «УкрЯТ» на базі провідних підприємств та організацій галузі.

Колеги, ваша щоденна робота – це запорука надійності та стабільності української атомної енергетики, це передові розробки у галузі науки і техніки, це підготовка висококваліфікованих фахівців, це експертна й громадська діяльність, а також плідна робота у багатьох інших напрямах, що робить український атомно-промисловий комплекс одним із найпотужніших у світі.

Щиро бажаємо, щоб у прийдешньому році разом із розвитком ядерної галузі в Україні розширювалася її суспільна та державна підтримка, щоб спільними зусиллями ми змогли досягти високої спільної мети – зберегти високотехнологічну ядерну галузь, зміцнити енергетичну незалежність України, незмінно забезпечувати суспільство чистою та безпечною енергією, допомагати державі у створенні ефективної економіки та добробуту громадян.

Українське ядерне товариство щиро бажає усім теплих та затишних свят, успіхів та здобутків у новому році, міцного здоров’я кожному, родинного затишку та здійснення найзаповітніших мрій!