5 Липня 2021

Українське ядерне товариство долучилося до проведення масштабної спортивної події – веломарафону «100 EnVelo»

3 червня 2021 року вперше в історії Запорізької АЕС та міста-супутника Енергодара за ініціативи організації молоді, адміністрації та профспілкового комітету ВП ЗАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом», за підтримки ВП ГО «УкрЯТ» в Запорізькій області на базі ВП ЗАЕС відбувся масштабний спортивний захід – веломарафон на 100 кілометрів «100 EnVelo».

Для участі у змаганнях зареєструвалося 178 учасників з міст-супутників ЮУАЕС, РАЕС, ХАЕС, а також з Запоріжжя, Нікополя, Херсона, Дніпра, Києва, Харкова та інших міст України.

Маршрут було складено з урахуванням наймальовничіших краєвидів місцевості зони спостереження Запорізької АЕС. Траса проходила через територію гідротехнічного цеху Запорізької АЕС, населених пунктів Водяне, Заповітне, Нововодяне, Новоукраїнка, Примірне, Енергодар.

Волонтери ГО «УкрЯТ» надали всебічну підтримку в організації та проведенні веломарафону, зокрема на контрольних пунктах маршруту.

Переможцем змагань серед чоловіків в абсолютному заліку став Олексій Кожадей з міста Енергодар, який подолав дистанцію 108 км з часом 4 години 3 хвилини.

Переможницею серед жінок стала Юлія Гриньків-Руднік з м. Вараш, подолавши дистанцію за 4 години 45 хвилин.

Результати всіх учасників за посиланням: https://bit.ly/3wiJdeT