30 Червня 2021

Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику

Запрошуємо до участі у круглому столі «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику», що відбудеться 24 вересня 2021 року у м. Києві.

В рамках круглого столу експерти ядерної галузі, науковці та молоді фахівці представлятимуть власні наукові напрацювання з актуальних питань розвитку атомної енергетики, зокрема щодо новітніх розробок у сфері підвищення безпеки АЕС, світових тенденцій розвитку реакторних технологій IV покоління, інноваційних ядерних технологій, що можуть застосовуватись в Україні та ін.

До участі у круглому столі запрошуються представники ДП «НАЕК «Енергоатом», Інституту ядерних досліджень НАНУ, Інституту проблем безпеки АЕС НАНУ, ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут», Інституту технічної теплофізики НАНУ, Інституту електродинаміки НАНУ, Державного науково-технічного центру з ядерної та радіаційної безпеки, галузевих вищих навчальних закладів, провідних підприємств ядерної галузі, що займаються науковими розробками.

Організатори круглого столу – Українське ядерне товариство та Рада молодих вчених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики НАН України.

Інформаційні партнери заходу – Телеканал «ПравдаТУТ», Громадське радіо, лекторій «Scientific Meetings», журнал «Енерготехнології та ресурсозбереження».

Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/5ime4hockYFXCtie6.