27 Квітня 2020

Засідання Правління УкрЯТ відбулось у заочній формі

У зв’язку з карантином на території України засідання Правління Українського ядерного товариства відбулось у заочній формі. Така форма проведення засідання передбачена статутом Товариства та проводиться шляхом дистанційного голосування. Відповідно до регламенту, 18 березня секретаріатом УкрЯТ було розіслано інформаційну довідку щодо порядку денного засідання членам Правління, а підсумки голосування підбито 16 квітня 2020 року.

Питання, які виносились на порядок денний засідання, стосувалися діяльності Товариства за минулий звітній період, розширення міжнародного співробітництва Українського ядерного товариства, зокрема, про організацію та проведення Генеральної асамблеї Європейського ядерного товариства в Києві та інших спільних з ЄЯТ заходів. Діяльність з організації зазначених подій буде відновлена після стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу.

Зі звітом про діяльність УкрЯТ за листопад 2019 – квітень 2020 можна ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ.

Окремим пунктом на засіданні було винесено питання видавничої роботи. Так, за минулий звітній період Українським ядерним товариством було розроблено путівник для абітурієнтів та їх батьків – «Шлях до кар’єри в атомній енергетиці» (ПОСИЛАННЯ).

Також Правлінням було окреслено подальші плани щодо підготовки аналітичних звітів та публікацій стосовно проблемних питань функціонування атомно-енергетичної галузі. Наразі продовжується експертна та аналітична робота щодо підготовки звіту «Вплив атомної енергетики на розвиток України» та доповіді «Про сценарії розвитку України до 2050 року».

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», більшість заходів УкрЯТ, запланованих на весну-літо 2020-го року, було скасовано або перенесено. Разом з тим, УкрЯТ не припиняє активної дистанційної роботи, а заходи планується реалізувати після стабілізації ситуації з епідемією коронавірусу.