24 Вересня 2020

Українське ядерне товариство виготовило для шкіл міст-супутників АЕС інформаційні стенди з основ ядерної фізики

З метою формування обізнаності школярів в питаннях ядерної фізики та використання ядерної енергії Українське ядерне товариство регулярно проводить інформаційно-просвітницькі заходи в регіонах розташування атомних електростанцій.

Так, у вересні 2020 року товариством для шкільних кабінетів фізики були розроблені та виготовлені навчальні стенди стосовно основ ядерної фізики. Тематика стендів висвітлює такі питання, як види радіоактивного випромінювання, ізотопи, поділ важких ядер, ланцюгова ядерна реакція, проникаюча здатність різних видів радіоактивного випромінювання, принципова схема атомної електростанції, фізичні сталі та техніка безпеки на уроках фізики. Використання таких стендів у процесі навчання в школах допоможе учням візуально представити процеси ядерної фізики та сприятиме кращому засвоєнню ними навчального матеріалу.

1Artboard 13x 1001
1Artboard 33x 1001
1Artboard 43x 1001
1Artboard 53x 1001
1Artboard 63x 1001
1Artboard 73x 1001
1Artboard 83x 1001
1Artboard 93x 1001

Усього товариством було виготовлено комплекти для шкіл всіх міст супутників АЕС. Кожен комплект включає 8 стендів, які було направлено в осередки УкрЯТ в містах – супутниках АЕС для подальшої передачі школам регіонів розташування атомних електростанцій.

23 вересня активісти відокремленого підрозділу УкрЯТ, створеного на базі Южно-Української АЕС у місті Южноукраїнську Миколаївської області, вручили перші комплекти стендів школам міста. Найближчими днями очікується передача стендів навчальним закладам у містах Енергодар (Запорізька область), Вараш (Рівненська область), Нетішин (Хмельницька область).