17 Липня 2020

Серія онлайн-зустрічей «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі»

Україна має великий промисловий, технічний та науковий потенціал, багаторічний досвід в будівництві та безпечній експлуатації АЕС, можливості з розвитку енергетики та економіки за рахунок власних високопрофесійних технічних та інженерних кадрів. Усвідомлюючи значення збереження і примноження кадрового потенціалу для атомної галузі, а також розуміючи важливість залучення молоді до навчання технічним спеціальностям, Українським ядерним товариством було розроблено путівник для абітурієнтів та їхніх батьків – «Шлях до кар’єри в атомній енергетиці».

Цей путівник був підготовлений з метою сприяння розвитку технічних спеціальностей та заохочення молоді до навчання та подальшого працевлаштування і професійної кар’єри в атомній галузі України. Він включає в себе корисну інформацію для майбутніх студенів, яка допоможе їм не тільки визначитись з майбутнім фахом та конкретною спеціальністю, а і місцем подальшого працевлаштування.

Українське ядерне товариство продовжує докладати всіх зусиль, щоб технічні професії були престижними, а молоді фахівці ядерної галузі отримували гідну зарплату, високі соціальні гарантії, можливості для кар’єрного та професійного зростання.

Так, УкрЯТ організовує серію онлайн-зустрічей для молоді та абітурієнтів зі студентами та випускниками профільних для ядерної галузі університетів, а також молодими фахівцями підприємств атомної енергетики, на яких Ви почуєте відповіді на всі питання щодо вибору спеціальності, вступу і навчання в університеті, працевлаштування та побудови професійної кар’єри в атомній енергетиці України.

До зустрічі запрошуються абітурієнти, які вже визначились з майбутнім фахом, їхні батьки, а також школярі, яким цей вибір тільки доведеться зробити.

Перша зустріч буде присвячена вибору спеціальності та навчанню в профільних для атомної енергетики закладах вищої освіти, проходженню практики та стажуванню на об’єктах атомної енергетики.

Зустріч відбудеться: 23 липня о 17:00.

Зустрічі будуть проходити в режимі он-лайн на платформі Google Meet. Для участі у зустрічах потрібна попередня реєстрація та акаунт Gmail (Google). Зареєструватись можна за ПОСИЛАННЯМ. Реєстрація триває до 23:59 22 липня 2020 року.

Основні доповідачі: студенти та випускники профільних університетів Ілля Черепанов, Генріх Кальян, Михайло Яценко, Андрій Туз та Олександр Гарань.

Під час зустрічей, Ви зможете прослухати презентації, поспілкуватися зі студентами та молодими фахівцями, а також задати питання, які Вас найбільше турбують.

Долучайтесь до зустрічей та дізнавайтесь більше про Ваш майбутній фах!