7 Серпня 2020

Особливості працевлаштування на АЕС обговорили учасники другої онлайн-зустрічі УкрЯТ

Темі працевлаштування на атомних електростанціях України була присвячена друга онлайн-зустріч Українського ядерного товариства із серії «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі». Під час зустрічі, яка відбулася онлайн 6 серпня, абітурієнти, студенти та випускники профільних для ядерної галузі спеціальностей поставили свої запитання керівникам кадрових служб атомних станцій – заступнику генерального директора з персоналу Рівненської АЕС Ігорю Вітковському та заступнику генерального директора з кадрів і соціального розвитку Южно-Української АЕС В’ячеславу Губі.

Керівники кадрових служб у своїх доповідях розповіли про алгоритм працевлаштування на АЕС, особливості проходження психо-фізіологічних обстежень та вхідних тестувань, а також розглянули аспекти укладання трьохсторонніх договорів «студент – університет – атомна станція». Зокрема, відповідаючи на запитання учасників, спікери розтлумачили умови та переваги укладання трьохсторонніх договорів та складнощі із забезпеченням іногородніх працівників житлом. Крім того, поінформували, що для працівників АЕС у багатьох випадках відтерміновують військовий призов на період роботи на станції. З питаннями, які пролунали під час зустрічі, ви можете докладніше ознайомитись у відеозаписі події на платформі Youtube:

https://www.youtube.com/embed/9psdFdfdnG8

Українське ядерне товариство впевнене, що наступні зустрічі серії «Шлях до кар’єри в атомно-енергетичній галузі» будуть ще кориснішими для молоді, яка збирається вступати чи вже навчається на профільних для галузі спеціальностях, і для всіх охочих більше дізнатися про професію атомника.

Обраний формат події дає учасникам змогу не лише спілкуватися з фахівцями-атомниками, а й чути відповіді на питання щодо вступу, навчання та працевлаштування. Але ми прагнемо зробити його ще інформативнішим для учасників, тому будемо вдячні, якщо ви пройдете опитування, яке допоможе нам визначити найнагальніші теми для наступних зустрічей: forms.gle/DDFcTzGgVnYxBHFR7