15 Травня 2020

Молодіжний форум Європейського ядерного товариства 2021

Шановні колеги!

Наші партнери з молодіжної секції Іспанського ядерного товариства запрошують Вас взяти участь у Молодіжному форумі Європейського ядерного товариства, що відбудеться з 26 по 30 квітня 2021 року в Таррагоні, Каталонія (Іспанія).

Форум покликаний стати міжнародною платформою для обміну досвіду, обговорень і поширення найкращих практик між молодими фахівцями атомно-промислового комплексу та студентами, що здобувають фах у цій галузі. ENYGF 2021 надає дійсно унікальну можливість налагодити зв’язки з майбутніми лідерами атомної енергетики під час однієї з найбільших подій року в галузі, тому не пропустіть!

Загальну тематику форуму можна описати двома словами: «Дивись вперед!». Організатори стверджують, що розпочинається нова декада і ядерній індустрії необхідно еволюціонувати, щоб відповідати сучасним викликам електроенергетики, адже ми переконані, що ядерна енергетика – це нове джерело зеленої енергії.

Серед тем, що будуть розглядатися на заході:

  • передача електроенергії та роль атомної енергетики (економіка ядерної генерації і політичні передумови, робота АЕС у різних енергосистемах та енергетичних ринках);
  • прориви у виробництві ядерного палива і матеріалів;
  • малі модульні реактори;
  • поводження з радіоактивним відходами та замикання ядерного паливного циклу.

Організатори запрошують фахівців, які готові презентувати свої напрацювання з відповідних напрямів та залучають до обговорень провідних світових експертів.

Детальніше про захід, тематичні секції, а також умови реєстрації Ви можете ознайомитись на сторінках проекту в соціальних мережах: