10 Жовтня 2019

На Южно-Українській АЕС привітали переможців фотоконкурсу «Чарівне літо»

На Южно-Українській АЕС привітали переможців фотоконкурсу «Чарівне літо». Ініціювали та організували захід представники відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в м.Южноукраїнську (ВП ГО УкрЯТ). Членам спілки та працівникам Южно-Української АЕС запропонували поділитися найяскравішими спогадами літа.

Для участі в конкурсі було надано 72 світлини. За словами заступника голови ВП ГО УкрЯТ Валерія Кичака, «надійшло багато фотознімків, зроблених у європейських країнах. Це говорить про те, що наші працівники активно користуються «безвізом» і мають можливість відпочивати в європейських країнах, вивчати їх культуру, побут, ставлення до питань охорони навколишнього середовища».

Усі знімки розмістили в комп’ютерній мережі АЕС і з 23 по 27 вересня оголосили інтерактивне голосування. Аби результати були об’єктивними, кожній роботі присвоїли номер і прибрали будь-які відомості про автора. У підсумку, найбільше голосів набрала робота інженера навчально-тренувального центра Наталії Москаленко. На другому місці – світлина інженера відділу супроводу конкурсних торгів Анастасії Білоус. Третє місце у ще однієї представниці прекрасної статі – інженера цеху диспетчерського та технологічного управління Світлани Калінчук. Усі автори робіт-переможниць відзначені грамотами відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» та цінними призами.