22 Грудня 2018

Привітання президента Українського ядерного товариства з Днем енергетика

Шановні колеги, друзі!

Щиро вітаю Вас з професійним святом, з Днем енергетика!

День енергетика – це чудова нагода подякувати всім Вам, хто своєю якісною і сумлінною працею, забезпечує енергетичну безпеку та безперебійне постачання споживачам електроенергії і тепла!

Результати злагодженої роботи колективу атомників доводять, що в нашій галузі працюють професіонали, які завжди з успіхом вирішують нелегкі завдання і досягають поставлених цілей. Саме Ваша праця у цей складний період є вагомим внеском у надійність роботи українського атомно-промислового комплексу та добробуту Держави!

Від усього серця дякую Вам за трудову звитягу. Нехай Ваша відданість справі, життєва мудрість та наснага і в подальшому примножують міць та могутність України!

Зичу, щоб у Ваших родинах завжди панували любов та злагода, а домівки були сповнені світла, тепла та енергії!

Майбутнє за ядерною енергетикою!

З повагою
Президент УкрЯТ
Григорій Муляр

З нагоди свята Українське ядерне товариство та Хмельницька АЕС представили флеш-моб «Разом». Майже 200 учасників ансамблю бального танцю «Шарм» на площі перед Хмельницькою АЕС продемонстрували, що «Разом» – це потужна енергетика та запал молоді, «Разом» – це зв’язок поколінь: атомники та їх діти, «Разом» – це Хмельницька АЕС і нетішинці, «Разом» – це таке бажане майбутнє: добудова нових енергоблоків!