8 Листопада 2018

Гендиректор РАЕС: сьогодні неможливо не бути соціально активною людиною

Представники відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» в Рівненській області (УкрЯТ-Р) обговорили заходи поточного року та план діяльності на наступний 2019 рік.

2 листопада у Палаці культури РАЕС ім. Лесі Українки відбулась чергова щорічна конференція УкрЯТ-Р. Порядок денний конференції, учасниками якої стали 169 з 228 членів організації, включав звіт голови рівненського відділення громадської організації Дмитрія Галкіна та затвердження плану заходів на наступний рік.

Дмитрій Галкін відзначив активність більшості членів організації, різноплановість діяльності якої дозволяє максимально реалізовувати потенціал атомників. Роботу з учнівською молоддю, як майбутніми атомниками, та наукову діяльність представників УкрЯТ в контексті презентацій на профільних конференціях та у вигляді лекцій для студентів ВНЗ голова УкрЯТ-Р вважає достатньо важливою.

Акцентом діяльності організації наступного року стане інтенсифікація роботи з громадськістю та ЗМІ щодо популяризації ядерної галузі, зокрема, проведення Міжнародного круглого столу за участю представників Ядерного товариства Угорщини, прес-тури, семінари тощо. Серед заходів значними стануть участь у спортивних заходах організації молоді РАЕС, продовження молодіжного освітнього проекту «Ядерна школа РАЕС», географія якого цьогоріч охопила й населені пункти зони спостереження електростанції. Новацією буде також проведення конкурсу на кращу раціоналізаторську пропозицію.

Делегати конференції погодили позитивну оцінку діяльності рівненського відділення громадської організації. До слова, середній вік УкрЯТ-Р, яке цього року поповнилося 19 новими членами, складає 45 років.

Підтримав значний внесок у соціальні проекти РАЕС рівненського відділення Українського ядерного товариства і її член – генеральний директор електростанції Павло Павлишин. Він зауважив на значному впливі, що мають громадські організації у суспільстві. «Сьогодні вже недостатньо бути хорошим спеціалістом. В наш час неможливо не бути соціально активною, соціально відповідальною людиною. Громадські організації повинні бути рупором у роботі галузі», – підкреслив керівник РАЕС.

Павло Павлишин зробив наголос на активізації профорієнтаційної роботи, відзначивши, що Компанія для підтримки профільних вишів цьогоріч проводить повне оновлення кафедри АЕС в Одеському національному політехнічному університеті. Також Павло Яремович бачить необхідність у роботі на перспективу – просування проектів з будівництва, і не лише п’ятого енергоблоку, а й соціальних об’єктів.

За матеріалами ВП ГО УкрЯТ в Рівненській області.