13 Грудня 2017

ЕНЕРГОАТОМ ТА УКРАЇНСЬКЕ ЯДЕРНЕ ТОВАРИСТВО РОЗПОЧИНАЮТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС РЕФЕРАТІВ «ЯДЕРНА ЕНЕРГІЯ І СВІТ»

З метою залучення школярів-старшокласників до поглиблення та популяризації знань про ядерну енергетику і ядерну фізику, підтримки обдарованої молоді, яка прагне розширити свій світогляд стосовно ядерної галузі в Україні та світі ДП «НАЕК «Енергоатом» та Українське ядерне товариство, за участі провідних ВНЗ – Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Одеського національного політехнічного університету, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Національного університету «Львівська політехніка» – оголошують проведення Всеукраїнського конкурсу рефератів на тему: «Ядерна енергія і світ».

Учасниками конкурсу можуть бути учні старшої школи (9–11 класів), молодь ліцеїв та гімназій, які цікавляться різними аспектами вивчення ядерної фізики та ядерної енергетики, історією та набутим досвідом людства в розвитку атомної галузі, а також виявляють схильність до науково-дослідницької роботи та прагнуть розкрити свої творчі здібності.

На конкурс приймаються індивідуальні роботи у формі реферату або науково-дослідницької роботи, у яких відображаються результати аналізу чи досліджень автора з обраної теми.

Конкурс проводиться у два етапи:

І етап (відбірковий) проводиться до 20 квітня 2018 року:

а) в містах-супутниках українських АЕС (організатори – ВП АЕС України, ВП «Атомремонтсервіс»), у Харківській області (організатор ХНУ ім. В.Н. Каразіна) та в Іванківському районі Київської області (організатор – відділ освіти Іванківської РДА);

б) в Києві – шляхом загального відбору робіт по Україні (організатор – Центр зовнішніх інформаційних комунікацій ДП «НАЕК «Енергоатом»). Роботи надсилаються за адресою: ДП «НАЕК «Енергоатом», Центр зовнішніх інформаційних комунікацій, вул. Назарівська, 3, м. Київ, 01032, електронні версії – за адресою: n.lashevych@direkcy.atom.gov.ua.

ІІ етап (фінал) проводиться в кінці квітня – травні 2018 року в одному з міст розташування профільних ВНЗ – Київ, Одеса, Львів, Харків. Для участі у фіналі конкурсу організатори І етапу до 20 квітня 2018 року надсилають пакет документів, зазначених у Положенні про конкурс (Завантажити)

На цьому етапі визначаються конкурсні роботи, що посіли 1-ше, 2-ге і 3-тє місця та до трьох робіт в номінаціях додаткового заохочення за оригінальною ознакою. Переможці будуть нагороджені цінними призами, грамотами та пам’ятними подарунками.

Контакти координатора проекту: +38(044)277-79-71 Лашевич Наталія Валентинівна.