17 Жовтня 2016

Привітання президента УкрЯТ з 20-річчям компанії НАЕК “Енергоатом”

Колективу

Державного підприємства «НАЕК «Енергоатом»

Шановні колеги! 

Від імені Українського ядерного товариства щиро вітаю Національну атомну енергогенеруючу компанію «Енергоатом» із 20-річним ювілеєм!

Вам випала нелегка та водночас почесна місія у переламні часи структурної перебудови економіки України взяти на себе консолідуючі функції в атомній енергетиці, піклуючись про збереження стабільності в трудових колективах  АЕС, працюючи задля створення конструктивного діалогу атомників із суспільством та владою.

Ці важливі функції ви гідно виконуєте і сьогодні, дорогі колеги. І вам є чим пишатися: 20 років Енергоатом працює задля безпечної експлуатації ядерних об’єктів, постійно підвищує рівень безпеки енергоблоків українських АЕС, впроваджує перспективні інноваційні проекти і передові наукові розробки, переходить на якісно новий рівень ядерних технологій.

Втішно, що сьогодні Енергоатом не лише не зупиняється на досягнутому, але й ставить перед собою нові амбіційні завдання ― створення умов для підвищення своєї виробничої ефективності, подальшого розвитку науково-технічного потенціалу підприємства, розширення можливостей експорту електроенергії, виробленої українськими АЕС, до європейського енергетичного ринку. Впевнений, що ви з успіхом здійсните намічені перетворення, і при цьому зумієте зберегти свій кадровий потенціал та величезний професійний досвід.

Українське ядерне товариство завжди залишатиметься вашим надійним партнером на шляху розвитку атомної енергетики в Україні,  помічником у відстоюванні і захисті інтересів ядерної галузі, її наукового потенціалу, у підготовці якісного кадрового резерву, забезпеченні ефективної співпраці з українськими і міжнародними партнерами.

Щиро бажаю ДП «НАЕК «Енергоатом» зростання виробничого зростання, всебічного розвитку та безперебійної роботи, а кожному співробітнику підприємства ― міцного здоров’я, миру, щастя та добробуту!

З повагою,

Г.М. Муляр

президент Українського  Ядерного Товариства