5 Червня 2015

За ініціативи Молодіжної Енергетичної Спільноти, Українського ядерного товариства та ДП НАЕК «Енергоатом» на базі Теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ» було організовано відкриту лекцію віце-президента ДП НАЕК «Енергоатом»

За ініціативи Молодіжної Енергетичної Спільноти, Українського ядерного товариства та ДП НАЕК «Енергоатом» на базі Теплоенергетичного факультету НТУУ «КПІ» було організовано відкриту лекцію віце-президента ДП НАЕК «Енергоатом», Заслуженого та Почесного енергетика України – Володимира Пишного.

У студентів була унікальна можливість з перших вуст почути історію людини, яка все своє життя присвятила атомній енергетиці, отримати відповіді на хвилюючі питання стосовно атомної енергетики та енергетики України в цілому.
Розпочав відкриту лекцію декан факультету Письменний Євген Миколайович, який представив Володимира Максимовича студентам як професіонала своєї справи та шановного гостя.


У першій частині лекції Володимир Максимович розповів молоді про свій трудовий шлях атомника, який розпочався у 1973р., після вступу до Одеського політехнічного інституту. Отримавши кваліфікацію інженер-теплоенергетик Володимир Максимович почав працювати в атомній енергетиці від інженера лабораторії наладки реактора Нововоронезької АЕС (РФ) до генерального директора Запорізька АЕС, найбільшої в Європі атомної електростанції.


У другій частині лекції Пишний В.М. розповів студентам про сьогоднішній стан підприємства НАЕК «Енергоатом», про плани на 2015/2016 рр., а також про основні перспективні напрями, що є сьогодні в компанії: підвищення безпеки АЕС, продовження терміну експлуатації енергоблоків, створення комплексів з переробки твердих радіоактивних відходів, будівництво Навчально-тренувального центру та ін..


Наприкінці лекції Володимир Максимович побажав кожному студенту, який обрав цю спеціальність реалізувати себе і досягнути максимального професіоналізму, отримуючи знання та передаючи досвід наступним поколінням атомників.


Після виступу, лектор та декан ТЕФу обмінялись подарунками у вигляді книжок та домовились про подальшу співпрацю. Лекція закінчилася виступом представника Молодіжної Енергетичної Спільноти – Івана Кокарева, який щиро подякував Пишному Володимиру Максимовичу, Українському ядерному товариству та організаторам від усіх присутніх студентів, а також розповів про інтереси молоді, що не байдужа до майбутнього нашої країни і безпосередньо енергетичної галузі.