5 Березня 2015

Вітання до жінок з 8 березня від імені УкрЯТ

У місті Славута відбулися урочисті збори, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Організаторами виступили УкрЯТ та міська рада м. Славути. З вітанням до жінок від імені УкрЯТ та міськради м. Славути виступили міський голова В.Б. Сидора та  виконавчий секретар УкрЯТ С.В. Барбашев. Жінкам регіону розташування Хмельницької АЕС, які своєю працею та активною життєвою позицією зробили значний внесок у зміцнення патріотичного настрою та виховання у молоді почуття любові до України, вручені подяки та цінні подарунки від УкрЯТ.

5 березня 2015 року в місті Славута відбулися урочисті збори, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Організаторами виступили УкрЯТ та міська рада м. Славути. Урочистості планувалися, як велике свято, однак, через оголошення в державі жалоби за загиблими шахтарями концертну програму довелось відмінити. Але залишити без уваги жінок організатори не змогли. Тому, у значно меншому форматі вони зібрали за круглим столом міської бібліотеки гостей із Острога, Нетішина, Шепетівки, Білогір’я  і  Славути.

З вітанням до жінок від імені УкрЯТ та міськради м. Славути виступили міський голова В.Б. Сидора та  виконавчий секретар УкрЯТ С.В. Барбашев. Жінкам регіону розташування Хмельницької АЕС, які своєю працею та активною життєвою позицією зробили значний внесок у зміцнення патріотичного настрою та виховання у молоді почуття любові до України, вручені подяки та цінні подарунки від УкрЯТ.


У центрі уваги були:

    Баранчук Ольга Василівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту Білогірської райдержадміністрації.

    Грищук Лариса Степанівна – керівник Зразкового ансамблю бального танцю «Шарм», м. Нетішин.

    Караван Марія Олександрівна – керівник шкільного гуртка народознавства «З народних джерел», керівник шкільного музею народного побуту.

    Кузема Зоряна Петрівна – керівник Зразкового дитячого ансамблю народного танцю «Барвограй» Ізяславської школи мистецтв.

    Мороз Ольга Михайлівна – редактор газети «Нетішинський вісник», м. Нетішин.

    Нагурна Тетяна Петрівна – вихователь дошкільного навчального закладу № 2 «Подоляночка», директор музею «Козацької слави», м. Славута.

    Прохорчук Валентина Павлівна – депутат Шепетівської міської ради.

    Сайпель Майя Іванівна – керівник Зразкового дитячого фольклорного гурту «Перлинка», м. Славута.

    Скрипнюк Людмила Василівна – директор Славутської дитячої школи мистецтв.

    Хеленюк Анастасія Анатоліївна – кандидат історичних наук, викладач мистецтвознавства, директор Музею історії Національного університету «Острозька академія».
    Детальніше про жінок у презентації (у форматі ppt) >>> 

Всім жінкам говорили слова шани, дякували за невтомну працю, відзначали одну із важливих рис, що об’єднує цих жінок – високе почуття патріотизму, яке в їх душі і справах, якими займаються. Сергій Барбашев – виконавчий секретар Українського ядерного товариства зачитав наказ по товариству, а міський голова Василь Сидор вручив кожній із жінок подарунки.

На словах Сергій Вікторович зізнався, що давно закоханий у Поліський край. Йому подобається тут все – і природа, і, особливо люди. Перебуваючи на  посаді виконавчого секретаря УкрЯТ, дбає про те, аби зробити життя людей більш змістовним і цікавим. Відтак, гуманітарні проекти, які практикує Українське Ядерне товариство – невід’ємна частина його роботи. Сергій Вікторович виступив із наступним привітанням: «Разом з приходом весни завітало до нас і перше свято 8 Березня. В цей весняний день хочеться побажати Вам щастя, здоров’я, успіхів, благополуччя і, найголовніше, миру! Присутнім тут жінкам хочу подякувати за те, що своєю працею, своєю громадською діяльністю, життєвою позицією роблять величезний внесок в патріотичне виховання людей та прищеплюють любов до Батьківщини».
Василь Богданович привітав жінок з нагоди свята: «Те, що Ви робите, чим займаєтесь, заслуговує величезних слів поваги. Ми пишаємося Вами. Від ваших досягнень завжди отримуєш море позитивних емоцій і задоволення. І приємно те, що Ви займаєтесь улюбленою справою не один-два роки, а кожна з Вас присвятила цьому своє життя. Вітаю Вас від усіх чоловіків Славутчини. Ми безмежно вдячні Вам за любов, розуміння і підтримку, які роблять нас сильнішими, надихають на нові звершення. Саме Ви, своєю потужною енергією і силою насичуєте наше буття яскравими барвами. Від усієї душі бажаю Вам, дорогі жінки, радості, любові, щоб кожна з Вас щодня відчувала себе єдиною і неповторною».

Василь Сидор нагородив Сергія Барбашева ювілейною відзнакою «200-річчя з дня народження Тараса Шевченка».
Коротка церемонія нагородження і привітання продовжилася невимушеним спілкуванням, де було місце і поетичному слову, і роздумам, і посвятам.

Із використанням матеріалів прес-служби Славутського МВК