18 Вересня 2015

УкрЯТ підписало меморандум про створення коаліції STEM-ОСВІТИ

Метою створення Коаліції STEM-освіти (STEM ‒ від англійської science, technology, engineering та mathematics) є підвищення якості технічної освіти в Україні. Першочерговими завданнями Коаліції є розробка рекомендацій для Міністерства освіти і науки України щодо викладання STEM-дисциплін, організація профорієнтаційних проектів для молоді, навчання вчителів інноваційним підходам до викладання. Коаліція також плануєстворити можливості для експериментальної та дослідницької роботи в школах, проводити науково-технічні конкурси, олімпіади, квести, хакатони тощо.


Серед завдань Коаліції ‒ створення інформаційних майданчиків (сайт, соціальні мережі) для популяризації STEM-освіти та налагодження міжнародної співпраці. Підписання Українським Ядерним Товариством меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти дозволить брати більш активну участь у підготовці кадрів для атомної галузі, посилить співпрацю з профільними вищими навчальними закладами та надасть додаткові інструменти для популяризації атомної енергетики серед молоді та студентства.
Підписання меморандуму про створення Коаліції STEM-освіти (STEM EducationCoalition), співзасновником якої стало Українське Ядерне Товариство відбулося 16 вересня в Українському кризовому медіа-центрі. Слід зазначити, що серед засновників Коаліції також є такі відомі компанії, як Samsung, Ericsson, Київстар, Syngenta, UnitedMineralsGroup, Microsoft Україна та Енергоатом.