20 Серпня 2015

Президент УкрЯТ Григорій Муляр виступив з доповіддю на конференції трудового колективу Енергоатома

13 серпня 2015 року президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр виступив на черговій конференції трудового колективу ДП «НАЕК «Енергоатом», метою якої було затвердження «Звіту з виконання Колективного договору Компанії за І півріччя 2015 року». У конференції взяли участь президент Енергоатома Юрій Недашковський, голова Атомпрофспілки Валерій Матов, начальник управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості з питань атомної енергетики та атомно-промислового комплексу Сергій Єрмак, представники первинних профспілкових організацій


Під час своєї доповіді Григорій Муляр вкотре наголосив на важливості ядерної галузі для української енергетики та нагадав присутнім, що співпраця атомників з громадськістю є вкрай важливою для підтримки енергетики у важкий для країни час. «Співпраця з галузевими громадськими організаціями дасть можливість підвищити довіру до атомної енергетики. Однією з таких організацій є Українське ядерне товариство, яке понад 22 роки взаємодіє з широкою громадськістю, сприяючи розповсюдженню правдивої інформації про атомну енергетику, формуючи позитивне сприйняття її українськими громадянами та розвінчуючи численні міфи навколо яких спекулюють наші противники», – наголосив Г. Муляр.


Окреслюючи найближчі плани, Григорій Муляр висловився про необхідність якісного змістовного оновлення Українського ядерного товариства, метою якого має стати налагодження більш ефективної роботи з популяризації атомної енергетики: «Для реалізації всіх можливостей громадської організації, найближчим часом ми плануємо здійснити перереєстрацію Статуту УкрЯТ для того, щоб розширити наші можливості та долучити до прибічників атомної енергетики якомога більше співвітчизників, які мають зайняти активну позицію щодо майбутнього атомної енергетики України».