9 Червня 2015

Президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр взяв участь в позачерговій конференції трудового колективу Енергоатома

9 червня 2015 року президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр взяв участь в позачерговій конференції трудового колективу Енергоатома на якій розглядались звинувачення керівників компанії у зловживаннях та корупції. Крім того на конференції обговорювались питання невідкладної державної підтримки та необхідності все стороннього сприяння розвитку атомної галузі.

На заході був присутній президент Енергоатома Юрій Недашковський, представники профспілкових організацій, а також керівники відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом».
Під час конференції була заслухана доповідь президента Енергоатома Юрія Недашковського щодо обґрунтованості звинувачень на адресу керівництва Компанії з боку Державної фінансової інспекції України (ДФІ) викладених у листі до Кабінету міністрів України від 20 травня 2015 про нанесення збитків Компанії. 

У Постанові, прийнятій на конференції трудового колективу, зазначається, що ґрунтовні пояснення, надані Юрієм Недашковським не тільки спростовують звинувачення, щодо посадових осіб Енергоатому, а й свідчать про упередженість та некомпетентність працівників ДФІ, авторів звинувачень.

По результатам зустрічі трудовий колектив Енергоатома постановив засвідчити довіру до президента Компанії Ю.Недашковського та зобов’язати профспілковий комітет всіма доступними засобами не допустити розірвання контракту з ним. Крім того трудовий колектив вирішив звернутися з відкритим листом до президента України Петра Порошенка з інформацією про стан справ в атомній енергетиці.

В свою чергу, президент Українського ядерного товариства Григорій Муляр, у своєму виступі наголосив, що атомна енергетика – є особливою, вкрай важливою для української економіки галуззю, яка потребую відповідного ставлення, як зі сторони державного керівництва, так і зі сторони очільників підприємств атомно-промислового комплексу: «Будь яких політичних спекуляцій тут не може бути, тільки професіоналізм і зважені рішення».