26 Червня 2015

26 червня УКРЯТ взяло участь круглому столі «Взаємодія енергетичних підприємств та товаровиробників України в частині надання послуг з ремонту, модернізації, реконструкції і експлуатації обладнання»

26 червня УКРЯТ взяло участь круглому столі «Взаємодія енергетичних підприємств та товаровиробників України в частині надання послуг з ремонту, модернізації, реконструкції і експлуатації обладнання», що проходив на Трипільській ТЕС.

Щоб дати могутній інноваційний поштовх для розвитку виробництв пов’язаних галузей, потрібний розвиток енергетичного сектору економіки, безпечна та стабільна робота стратегічних об’єктів України. Виходячи з того факту, що з 1 січня 2016 року Україна виходить в умови вільної торгівлі з Європейським Союзом, з новими можливостями зростає і конкуренція. З огляду на це, серйозною проблемою є моральний та фізичний знос основних фондів, запас міцності яких практично закінчився. Завдання адаптації промисловості до міжнародних критеріїв в умовах України – це модернізація, яка вимагає величезних ресурсів і відповідної політики держави по створенню сприятливих умов.
На круглому столі також піднімалося питання «Енергетичний міст Україна – Європейський Союз», що сполучатиме лінію електропередач Хмельницької АЕС з м. Жешув, що в Польщі. Цей проект дозволить використовувати наявні потужності АЕС без обмежень. За умов профіциту електроенергії забезпечити її експорт до ЄС та інвестувати у добудову 3го і 4го енергоблоків ХАЕС, а також провести підготовку атомних потужностей до повного об’єднання української енергосистеми з європейською.