7 Червня 2015

24 червня 2015 року президент УкрЯТ Григорій Муляр взяв участь у IV міжнародній конференції «Український ядерний форум 2015»

24 червня 2015 року, президент УкрЯТ Григорій Муляр виступив модератором тематичних засідань з питань диверсифікації постачання ядерного палива на українські АЕС та будівництва нових атомних енергоблоків в рамках IV міжнародної конференції «Український ядерний форум 2015». Організатором конференції виступила асоціація «Український ядерний форум».


Метою проведення конференції є створення майданчику для підприємств атомно-промислової галузі України для обговорення проблем та досягнень, координації зусиль на шляху до енергонезалежності в умовах економічної кризи та воєнного конфлікту.
На 3 тематичних засідання конференції були розглянуті питання будівництва нових атомних енергоблоків, а саме реалізація проекту будівництва енергоблоків №3,4 ХАЕС; диверсифікація постачання свіжого ядерного палива на українські АЕС; можливості українських підприємств із заміщення імпорту товарів, робіт та послуг, включаючи послуги щодо зберігання відпрацьованого ядерного палива на території РФ.
Доповідачами конференції були: начальник управління з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля України Єрмак С.В., голова правління PolenergiaInternationalS.ar.L. Гловакі Я.,Член правління-комерційний директор Skoda JS Провод М., віце-президент з розвитку бізнесу UJV Reza.s. Ждярек І., менеджер з продукції ВВЕР Westinghouseelectric Онебі К., а також представники НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Турбоатом», ПАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе» та інші.