• март 13, 2020

Перспективы внедрения инноваций в атомную энергетику Украины

 

УВАГА! У зв'язку з надзвичайною ситуацією в Україні, пов'язаною з розсповсюдженням коронавірусу COVID-19, подію було перенесено. Про дату проведення лекції буде повідомлено після нормалізації ситуації в країні.

Шановні друзі, колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-популярній лекції-дискусії на тему «Перспективи впровадження інновацій у атомну енергетику України», яка відбудеться 5 квітня 2020 року в рамках лекторію «Наукові зустрічі / Scientific meetings».

a6f7e66a6031337001655d616ce68fc7 XL

Під час лекції Ви зможете дізнатись та поставити запитання щодо:

  • сучасного стану атомної енергетики України та провідних розробок українських вчених у цьому напрямку;
  • світових тенденцій розвитку атомної енергетики, зокрема, ядерних систем IV покоління;
  • основних причин та висновків, що були зроблені після аварій на Чорнобильській АЕС та АЕС «Фукусіма».

Місце та час проведення: Київський будинок вчених, вул. Володимирська, 45а (зупинка метро «Золоті Ворота»), 5 квітня 2020 року, 16:00 – 18:00.

Доповідатиме під час лекції: Костянтин Сімейко, кандидат технічних наук, докторант Інституту газу НАН України.

Співдоповідачами виступлять:

Данило Лавренов, кандидат політичних наук, директор департаменту комунікацій НАЕК «Енергоатом», виконавчий секретар громадської організації «Українське ядерне товариство».

Юрій Степаненко, кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Інституту ядерних досліджень НАН України.

Олександр Гарань, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою НАЕК «Енергоатом» та громадської організації «Українське ядерне товариство», прес-секретар громадської організації «Молодіжна енергетична спільнота».

Інформація про лекторів:

Костянтин Сімейко – кандидат технічних наук, докторант, старший науковий співробітник Інституту газу НАН України, заступник голови Ради молодих вчених при Відділенні фізико-технічних проблем енергетики, член Українського ядерного товариства, експерт Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем CIGRE (International Council on Large Electric System). Наукова діяльність Костянтина пов’язана з високотемпературними процесами, у тому числі при створенні технологій для потреб атомної енергетики, зокрема, супутніх технологій для високотемпературних газоохолоджувальних реакторів (Семейко К.В. Развитие некоторых сопутствующих технологий ядерных реакторов с газовым теплоносителем IV поколения. Вестник Национального ядерного центра Республики Казахстан. – 2019. – Выпуск 3 (79). – С. 24–29) та створенню толерантного ядерного палива для діючих АЕС. У 2017 році проходив стажування у Комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної безпеки та ядерної політики Верховної Ради України. У 2017 – 2018 роках проходив стажування у Відділі забезпечення зв’язків Президента України з Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України. Учасник Весняної школи НАЕК «Енергоатом» (2018; 2019 рр.).

Данило Лавренов працює в ДП «НАЕК «Енергоатом» з 2014 року заступником директора з комунікацій – директором департаменту комунікацій. За час роботи в ДП «НАЕК «Енергоатом» неодноразово брав активну участь у роботах з аналізу та вдосконалення організації роботи Компанії, комплексній реалізації багатьох інформаційних та інших проектів, направлених на популяризацію та розвиток атомної енергетики. У 2016 році Лавренов Д.А. отримав ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю «Політичні інститути і процеси». У 2018 – ступінь магістра «MBA» за напрямом «Бізнес адміністрування».

Юрій Степаненко – кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник відділу фізики важких іонів Інституту ядерних досліджень НАН України. Наукова діяльність Юрія пов’язана з вивченням взаємодії легких ядер (А менше 20): пружне та непружне розсіяння, реакції передач (в тому числі з виходом нестабільних ядер), визначення оптичного потенціалу взаємодії ядер, визначення квадрупольної деформації, енергетична залежність оптичного потенціалу, (A, Z) – залежність оптичних потенціалів, дифракційне розсіювання, а також кластерні ефекти в ядрах.

Олександр Гарань з 2017 року працює фахівцем із зв’язків з громадськістю та пресою в дирекції з комунікацій НАЕК «Енергоатом». З 2015 року обіймає посаду прес-секретаря громадської організації «Молодіжна енергетична спільнота», основною метою діяльності якої є лобіювання інтересів молоді у сфері енергетики. З січня по червень 2017 року виконував обов’язки заступника голови Громадської ради при Державній інспекції ядерного регулювання України. У 2018 році працює спеціалістом по зв’язкам з громадськістю секретаріату громадської організації «Українське ядерне товариство» за сумісництвом. Учасник Весняної школи НАЕК «Енергоатом» (2015; 2016 рр.).

Для того, щоб бути в курсі найбільш актуальних подій лекторію, підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбуці facebook.com/scientific.meetings та долучайтесь до групи події facebook.com/events/199632741157692 .

Будемо раді бачити Вас на лекції!

Оставить комментарий

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.