• янв 20, 2020

Приглашаем к участию в INUDECO 2020

 

Шановні колеги та партнери!

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 20, що відбудеться 26 – 29 квітня 2020 року у Славутичі (Україна) в рамках заходів до 34-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищеннярівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях із наступної тематики:

  • Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття» (поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему).
  • Атомна енергетика та нова генерація (ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури).
  • Від катастрофи до нового життя (реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії).

В рамках конференції 26 – 28 квітня 2020 року відбудеться 4-й хакатон «Місто нових ідей». Реєстрація на хакатон буде відкрита до 10 квітня 2020 року у формі за посиланням https://forms.gle/bA2aeYerRSWhwuqS9 27 квітня 2020 року буде організований технічний тур на Чорнобильську АЕС.

Офіційні мови конференції: українська, англійська. Організаційний внесок за очну участь у конференції складає 400 грн з однієї особи, за розміщення стендової доповіді або презентаційних (рекламних) матеріалів – 1500 грн з однієї установи.

Оргкомітет надає усю логістичну інформацію, організовує безкоштовний трансфер Славутич – Київ – Славутич та культурно-туристичну програму. Організатори не покривають учасникам витрати на проживання та харчування. Кількість учасників конференції є обмеженою.

Реєстрація на конференцію буде відкрита до 10 квітня 2020 року у формі за посиланням https://forms.gle/kEKdoAQMzFY54huJA. Тези доповідей надсилати до 15 березня 2020 року на електронну адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com Контактні телефони оргкомітету: +38 04579 222 50, 210 90, +38 050 353 11 35.

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції.

Оставить комментарий

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.